Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Popularita vlády klesá. Tip na vinníka nevychádza (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

niet nic prijemnejsieho,

nez je sebaklam.
Clovek by sa aj zacudoval, kde sa sebaklam berie v najpricetnejsej strane sucasnej koalicie. Nieco podobne by clovek skor cakal od Svedka Igorovho alebo poslednych kriziakov.
Ale potom sa pozrie, ktory konkretne clen SAS nam to zvestuje, a cudovat sa prestane.
 
Hodnoť

Pán Kazda, to rečníte sám k sebe

aby ste zahriakli svoje svedomie? Lebo, ako Vás za tie dlhé roky poznám, dúfam, že Vám ešte nejaké zostalo. Žiaľ, nie ste prvý mladý a perspektívny chlapec s víziami, ktorý sa časom, ako prichádza moc a peniaze mení na utilitaristu a pragmatika, teraz technológa moci. Ale tento Váš článok chápem ako signál, že aj v SaS už tušíte, že ak v tejto koalícii zostanete, tak Vás to zmetie na smetisko dejín. A týmto článkom sa pokúšate presvedčiť hlavne samého seba, že nie ste spolupáchateľom. Tak ak máte ešte nejaké svedomie, zmobilizujte ho a vráťte sa aspoń trochu k tomu chlapcovi s víziami a postavte sa na správnu stranu. Skúsim Vám k tomu pomôcť a pošlem Vám dnes poobede na Váš poslanecký mail niečo, čo Vám pomože sa rozhodnuť. A nenechajte to na Vášho asistenta, aby Vám dával čítať len to, čo sa jemu páči.
 
Hodnoť

 

Tento blog celkom presne vystihuje aktualny stav a jeho priciny. Zaroven je vsak dalsim prikladom zalostneho stavu politickej kultury na Slovensku.Ste sucastou vladnej koalicie tak preco si ventilujete svoje frustracie z jej fungovania na ociach verejnosti? Len preto, ze vladu vedie hlupe, nezrele decko v tele dospeleho muza obklopene pocetnou skupinou adorujucich stupencov? My nepotrebujeme vase contra--statusy alebo ine odkazy cez media Pokial nedokazete zmenit styl a dopady vladnutia vnutrokoalicnou komunikaciu tak online odkazm sa to podari asi tazko.. Vy a Zaludia poskytujete koalicii nielen parlamentnu ale aj ustavnu vacsinu. Pokial sa nedokazete stotoznit so smerovanim krajiny pod taktovkou Matovica, vystupte z koalicie a ponechajte vladnut mensinovu vladu. Mozno by im v takej situacii konecne doslo, ze vladnutie musi byt o partnerstve, komunikacii a tiez kompromisoch. Navrat ani jedneho Smeru nemoze byt alternativa, ale zachovanim status quo k nemu smerujeme .
Peter
 
Hodnoť

Nehaňte ľud môj...

Už v 19. storočí až do začiatku 20. stor. prebiehala v niekoľkých vlnách štatistická akcia, pri ktorej bolo rakúsko - uhorsko rozdelené na regiony v ktorých sa navzájom porovnávali regióny aj v takých demografických údajoch ako priemerna dľžka života, prírastky obyvateľstva, priemerný počet narodených detí, detská úmrtnosť, percentá sobášených, percentá nemanželských deti v regióne, vzdelanostná úroveň ap. Slovenské regióny v porovnaní s ostatnými vychádzali v tomto hodnotení ako podpriemerné. Pripisovalo sa to najmä tomu, že v slovenských regiónoch sa hodne alkoholikovalo, veľa detí sa rodilo zo zosobášených dvojíc u ktorých bol dokazateľný určitý príbuzenský pomer a z toho vraj vyplyvajúce sa rodenie detí s nastaveným nízkym stupňom vývoja ap. Dovoľte mi, aby som sa zahral aj ja na potomka rodoľuba s podobným genetickým vybavením a na základe toho sa aj ja vyjadril k téme blogu: - Vláda nezvláda boj s pandémiou pretože vo svojom voľnom čase (napr. aj cez víkendy) nechodí často do regiónov(tá predchádzajúca počas celých 12 rokov chodila a to často). Keby často chodievala medzi svojích, mali by sme časté dôvody na ich uvítavanie a teraz v čase pandémie by mohla detailne a pravidelne kontrolovať každý kútik našej krásnej vlasti a na vlastne vládnuce oči by mohla zistiť, že mi pramálo dodržujeme nariadené opatrenia (najmä ROR). Keby bola táto vláda aj s parlamentnými poslancami dôsledná a často by nás navštevovala vo svojích spanilých výjazdoch aj bičíkmi by nás mohla vyprášiť všade tam, kde si z nariadených opatrení robíme veľkú prd.l. A veru verte mala by sa čo s bičíkmi obracať. Miesto toho sú títo súčasní papaláši leniví, len niečo z blavy akože nariadia a na kontrolu našej vrodenej darebnosti akoby nemali čas. Ale my vieme, čo vieme....
 

Mohli by ste, prosím, uviesť zdroj

Vašich úvodných informácií? A teraz k návštevám v regiónoch. Vládne strany minulých vlád mali členskú základňu a regionálne štruktúry. Mali koho navštíviť, mal im kto pripraviť program. OĽANO má 45 členov a aj tí sú skoro všetci z Trnavy. A tam predseda vlády chodí denne.
 

Uf

Vaša pripomienka k mojej pripomienke poukazuje na hlboké nepochopenie môjho príspevku
 

No, vidím,

že ani Vy ste nepochopili môj príspevok. Sme si kvit.
 
Hodnoť

zaoberať sa popularitou vlády

v čase pandémie môže len povrchný , nerozhľadený človek. zvlášť pri opozícii akú máme.
 
Hodnoť

Aká vláda

Aká vláda, taký ľud. Včera som stretol pri venčení starého kamaráta. Vraj začala genocída. Hovorím, tá začala dávno. Ako niekto vyhlásil, že jeden jazyk sa nebudem učiť, už sa delili monarchie, štáty, genocída šarvátkami, medzi univerzitami...keď to zoberieme širšie, vždy začína tým, že niekto vyhlási zveličením nejakú odlišnosť za prekážku spokojného života národa a po uzavretí sa do scanzenu, opäť sa učí len jeden jazyk. Je tu však jeden výnimočný národ (okrem iného skvele zvláda epidémiu...), ktorý učinil zo vzdelania hlavnú popularitu a kedže nezanedbal demokraciu, žije a dokáže sa brániť aj voči amorálnosti. Tam niekde by mala začať aj SAS. Popularizovať osvedčené a možno zostaví aj sama niekedy vládu. Komunikácia s ľuďmi je základ dobrého vývoja.
 

Súhlasím

Možno by sa Váš príspevok mal dostať až na Priemyselnú 8 na 1. poschodie.
 

To myslíte stranu SAS?

To myslíte stranu SAS a jej centrálu? Vaša reakcia je úprimná, ale nesprávna adresa. Poschodia sú omylom už 30 rokov, používa sa podlažie. Ale omyl zostáva prenášaný aj katastrom. Byt na 1.p. čo sa tým myslí? Pretože ak podlažie, tak je to na úrovni bývalého prízemia. Ak prvé poschodie, už je to druhé nadzemné podlažie. A tak je to s nami v štáte slovenskom alebo Slovenskom už veľmi dlho?!
 


Najčítanejšie


 1. Danica Chames: Ako som sa zo zástancu antigénového testovania stala (za pár dní) jeho odporcom 1 728
 2. Matúš Šutaj Eštok: Predlžovanie núdzového stavu je obyčajnou fraškou vystrašeného Igora Matoviča 1 448
 3. Gabriela Sutórisová: Ako sused prerábal byt 907
 4. Miroslav Sopko: Ľudia, nebláznime 764
 5. Pavel Macko: Kaliňák má stále mimoriadne dlhé prsty 553
 6. Pavel Dvořák: Prečo sa 260 miliónov ľudí volá WANG, LI alebo ZHANG? 517
 7. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (26.2. - 4.3.1921) 493
 8. Pavel Macko: Policajný prezident Kovařík a NBÚ musia v prípade Zuriana konať 442
 9. Denis Kinski: Živá kultúra je v kóme, v telke sa pozeráme na hnoj, vadí to ešte niekomu? 356
 10. Michal Hradil: Môžeme si za to sami 311

Rebríčky článkov


 1. Štefan Vidlár: Umíráňí
 2. Jozef Neoral: COVID-19 a stopa po nás
 3. Marian Kopernický: Mikrovinárstvo S42 v roku 2020.
 4. Jozef Neoral: Pán premiér svojou rečou iste nepropaguje nárečia
 5. Andrej Csino: Prax Dr. Schamana 06 / Čo ak to nevyjde?
 6. Marek Košík: Kresby neviditeľnej lásky
 7. Olívia Lacenová: Solárne firmy sa ukazujú aj v počas pandémie ako stabilné investície
 8. Matúš Šutaj Eštok: Predlžovanie núdzového stavu je obyčajnou fraškou vystrašeného Igora Matoviča
 9. Stanislav Martinčko: Prezidentka Z. Čaputová rokuje aj so zločincami???
 10. Miroslav Hanko: Vieme ako správne používať (využívať) sociálne siete?? Naučíme sa to vôbec niekedy??


Už ste čítali?